Naujienos

"Lonas" Vilniuje atvėrė didžiausią saloną Baltijos šalyse

Didžiausias Baltijos šalyse

Po 100 tūkst. eurų kainavusių atnaujinimo darbų, salono erdvė lankytojus nustebins išskirtiniu dėmesiu produktams bei išplanavimu. Iki šiol erdviu ekspozicijų centru laikytas „Lonas“ išsiplėtė dar labiau ir klientus kviečia jau į 650 kv. metrų siekiantį saloną. Atsinaujinusiame salone lankytojai ras tris pagrindines produktų zonas: miegamojo tekstilės, lovų ir čiužinių. Kiekviena zona suplanuota taip, jog klientai galėtų patogiai išbandyti, apžiūrėti ir išsirinkti labiausiai jiems bei jų namų interjerui tiksiančius gaminius. Antrame aukšte įkurtos naujos darbo ir susirinkimų erdvės, kuriomis galės naudotis ir „Lono“ partneriai – interjero dizaineriai bei jų klientai. „Džiaugiamės atverdami iki šiol didžiausią „Lono“ saloną. „Ogmios miestas“ – tai miestas mieste, išskirtinė ir įtraukianti prekybinė teritorija, kurioje senieji industriniai pastatai kūrybiškai pritaikyti šių dienų poreikiams. Matydami dinamiškai kintantį prekybos miestelį bei besikeičiančius pirkėjų poreikius, savo klientams norėjome pasiūlyti dar daugiau patogumo bei naujovių. Bendradarbiaujant su patyrusia architektų komanda, salone siekėme pabrėžti patalpų erdvinį unikalumą, išnaudoti aukštį, sukurti kiek įmanoma daugiau daugiafunkciškumo“, – sako „Lono“ vadovas Domas Jakutis. Iš visų dvidešimties Baltijos šalyse veikiančių „Lono“ salonų, Vilniaus „Ogmios mieste“ esanti parduotuvė bus didžiausia.

Dėmesys kiekvienai produktų grupei

Naująjį salono interjerą sukurti padėjo ilgalaikiai „Lono“ partneriai – „2XJ architects“ komanda, kurią sudarė architektai Jokūbas Jurgelis ir Jūratė Volkavičiūtė. Anot architektų, kuriant „Lonas“ erdves buvo siekiama pabrėžti kiekvieną produktų grupę, sukuriant jai skirtingą erdvinį charakterį. Pagrindiniu interjero akcentu – tiek dėl estetinių, tiek dėl vertybinių savybių, tapo pušies medžio masyvas, lino siūlai, natūralus akmuo bei perdirbtos medžiagos. „Tikime, jog kruopščiai atrinktos medžiagos formuoja kitokią, atsakingesnę vartojimo kultūrą, o tai ypač svarbu gamybinės įmonės veikloje“, – savo pasirinkimą komentuoja architektų komanda. Atnaujintame salone lankytojai ras pamėgtą „Lonas Home“ produkciją, didesnes lovų bei čiužinių zonas, kuriose lankytojai galės netrukdomai išbandyti ir išsirinkti tinkamiausius produktus. Lankytojų lauks ir „Lono“ naujienos: nauji „Elegante“ ir „Moderno“ patalynės komplektų dizainai, naujos „Continental“ tipo lovos, atnaujinti trispalvės kolekcijos čiužiniai „Mūza“ ir „Mūza Plius“.

Specialūs pasiūlymai bei dovanos

Atsinaujinęs „Lonas“ salonas duris lankytojams atveria adresu Lukšio g. 17, Vilnius. Apsilankyti jame galima kasdien: pirmadieniais-šeštadieniais nuo 10 iki 20 val., o sekmadieniais – nuo 10 iki 18 val. Visą rugpjūtį parduotuvės lankytojus džiugins ne tik atsinaujinusi „Lonas“ aplinka bei naujovės, bet ir specialūs pasiūlymai bei dovanos apsilankiusiems.